(0 رای)

کارت شبکه فیبر با پورت 100Base-FX 32Bit دی-لینک DFE-551FX

– کارت شبکه فیبر با پورت 100Base-FX 32Bit (با 1 کانکتور SC)
نا موجود
0 تومان

7روز بازگشت کالا
ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پرداخت در محل مشتری

اطلاعات بیشتر

نوع دستگاه

Wired NIC

مدل محصول

DFE-551FX

استاندارد ها

“IEEE 802.3u 100BASE-FX Fast Ethernet + PCI local bus 2.2 specifications
+ IEEE 802.3x Flow Control + IEEE 802.1Q VLAN tagging, 32 groups
+ IEEE 802.1p priority tagging, 8queues + Advanced Configuration and Power Interface (ACPI) v.1.0”

نوع اسلات

PCI

نرخ انتقال داده در شبکه

200Mbps (full-duplex)

استاندارد کابل شبکه سازگار

“62.5/125 or 50/125 micron multimode fiber-optics
(up to 2km at full-duplex)”

cache buffer

2KBytes receive FIFO + 2KBytes transmit FIFO

Flow Control

IEEE 802.3x flow control in full-duplex operation

IRQ

Allocated by system

Boot ROM Address

Searched by system BIOS

Boot ROM Flash Memory

RPL boot ROM: 64KB(DFE-551R)
+ PXE boot ROM: 64KB(DFE-551P)

Boot Servers Supported

Novell RPL Boot ROM code + NetWare 3.x, 4.x RPL server
+ Microsoft Windows NT 3.51, 4.x RPL server + Intel PXE 2.1

ابعاد

120 x 74 x 11 mm

توان مصرفی

1.14 watts (maximum)

سیستم عامل های سازگار

“Microsoft Windows 95/95OSR2 + Microsoft Windows 98/98SE/ME
+ Microsoft Windows 2000/XP/server 2003/Vista x64/x86 + Microsoft NT 3.51/4.0
+ Novell NetWare Server 5.x/6.x + Packet Driver
+ Linux Kernel 2.4.x to 2.6.x + NDIS2 for DOS”

گواهینامه ها

“FCC Class B
+ CE Class B
+ C-Tick
+ BSMI Class B”

STORAGE HUMIDITY

5% – 90% non-condensing

STORAGE TEMPERATURE

25˚ – 55˚ C (-13˚ – 131 F˚ )

OPERATING TEMPERATURE

0˚ – 40˚ C (32˚ – 104˚ F)

چراغ های وضعیتی

“Link + Activity (Tx/Rx)
+ Full duplex”

سایر مشخصات محصول

مدل : DFE-551FX
نوع محصول : Wired NIC
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*