(0 رای)

پیگتیل 2 متری سینگل مود سیمپلکس با کانکتور LC دی-لینک

موجود
18,000 تومان

7روز بازگشت کالا
ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پرداخت در محل مشتری

اطلاعات بیشتر

نوع دستگاه

Dlink Single Mode Pigtail LC connector

مدل محصول

NCB-FS09S-LC2

Duplex or Simplex

Simplex

نوع کانکتور

LC

متراژ

2m

جنس کابل

PVC

رنگ کابل

Yellow

Insertion Loss

Typical: < 0.2dB, Max 0.3dB (MTRJ: MAX 0.5dB)

جنس کانکتور

Ceramic, (MTRJ: PS.Polyphenylene Sulphide)

Apex Offset

<50um

Fiber Height

+-100nm

End face Radius of Curvature

7mm < R < 25mm (Excluding MTRJ)

Repeatability

<0.2dB 1,000 times mating cycles

Working Temperature

-40C ~ +85C

Storage Temperature

40C ~ +85C

سایر مشخصات محصول

مدل : NCB-FS09S-LC2
سایر ویزگی ها : نوع کانکتور LC جنس کانکتور Ceramic, (MTRJ: PS.Polyphenylene Sulphide)
نوع محصول : Dlink Single Mode Pigtail LC connector
طول کابل : 2 متر
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*