(0 رای)

ترانسیور +10GBASE-LRM SFP دی-لینک DEM-435XT-DD

برند:دی لینک  نوع محصول:ترانسیور +10GBASE-LRM SFP دی-لینک مدل دستگاه:DEM-435XT-DD ترانسیور +10GBASE-LRM SFP (با DDM)
نا موجود
0 تومان

7روز بازگشت کالا
ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پرداخت در محل مشتری

اطلاعات بیشتر

نوع دستگاه

Transceivers

مدل محصول

DEM-435XT-DD

پورت ها

+10GBASE-LRM SFP

نوع SFP

مالتی_مود

ماکزیمم مسافت کابل

220m

استاندارد

IEEE-802.3aq
10GBASE-LRM

سرعت تبادل داده

10Gbps

نوع کانکتور فیبر

Duplex LC Connector

RoHS Compliant

دارد

طول موج

1310nm

میزان حساسیت

Compliant

Power Budget

8dB

Hot Pluggable

دارد

منبع تغذیه

3.3V

MTBF

4140000

Operating Temperature

-5 to 70 C

Storage Temperature

-40 to 85 C

Operating Humidity

0 to 85%

Storage Humidity

0 to 85%

ابعاد

( W x D x H ) 14.8×56.5×11.85mm

گواهینامه ها

CE
FCC
VCCI
CSA
TUV
CDRH

وزن

22 g

سایر مشخصات محصول

ابعاد : mm14.8*56.5*11.85
وزن : 22g
مدل : DEM-435XT-DD
نوع محصول : Transceivers
سایر مشخصات : ماکزیمم مسافت کابل 220mــطول موج1310nm
سرعت انتقال : 10Gbps
نوع کانکتور فیبر : Duplex LC Connector
گواهینامه ها : __CE __FCC __VCCI __CSA __TUV __CDRH
Opoerating Temperature : -5 to 70 C
Storage Temperature : -40 to 85 C
Operating Homidity : 0 to 85%
Storage Humidity : 0 to 85%
Hot Pluggable :
Power Budget : 8dB
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*