(0 رای)

ترانسیور +10GBASE-SR SFP دی-لینک DEM-431XT

برند:دی لینک  مدل دستگاه:DEM-431XT نوع محصول:ترانسیور +10GBASE-SR SFP 
نا موجود
0 تومان

7روز بازگشت کالا
ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پرداخت در محل مشتری

سایر مشخصات محصول

ابعاد : mm0.57*0.47*2.22
وزن : 18g
مدل : DEM-431XT
نوع محصول : Transceivers
سایر مشخصات : ماکزیمم مسافت کابل 80km__طول موج 850nm__
منبع تغذیه : 3.3v
سرعت انتقال : 10Gbps
نوع کانکتور فیبر : Duplex LC connector
گواهینامه ها : __CE __FCC __VCCI __UL __CDEHTUV
Opoerating Temperature : 0to70C
Storage Temperature : -40 to 85C
Operating Homidity : 5to 85%
Storage Humidity : -40to 85C
Hot Pluggable :
توان خروجی نور : -1dBm
Power Budget : 10.1dB
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*