(0 رای)

ترانسیور Single Mode فیبر دی-لینک DEM-315GT

برند:دی لینک نوع محصول:ترانسیور Single Mode فیبر 1 پورت SFP ZX مدل دستگاه:DEM-315GT
نا موجود
0 تومان

7روز بازگشت کالا
ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پرداخت در محل مشتری

سایر مشخصات محصول

مدل : DEM- 315GT
نوع محصول : Transceiver
سایر مشخصات : ماکزیمم مسافت کابل 80km__طول موج 1550nm__SFP سینگل_مود
سرعت انتقال : 1000Mbps
نوع کانکتور فیبر : Duplex LC connector
Opoerating Temperature : 0to 50C
Operating Homidity : 5%to 95% non-condensing
Storage Humidity : -25 to 55 C
Hot Pluggable :
توان خروجی نور : 700mW
Power Budget : 22dB
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*