(0 رای)

ماژول فیبر سینگل مود دی-لینک DEM-220T

ترانسیور Single Mode فیبر 100Base BX SFP (برد 20km و TX-1550/RX-1310 nm)
نا موجود
135,000 تومان

7روز بازگشت کالا
ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پرداخت در محل مشتری

اطلاعات بیشتر

نوع دستگاه

Transceiver

مدل محصول

DEM-220T

پورت ها

Simplex LC

نوع SFP

سینگل_مود

ماکزیمم مسافت کابل

20km

استاندارد

IEEE 802.3ah 100BASE-BX

سرعت تبادل داده

100Mbps

نوع کانکتور فیبر

Simplex LC

RoHS Compliant

Compliant

طول موج

Tx:1550nm,Rx:1310

میزان حساسیت

-32dbm

Power Budget

30db

Hot Pluggable

دارد

منبع تغذیه

3.3V

گرمای تولید شده توسط دستگاه

1.78KJ/h

MTBF

3,259,763 hours

ابعاد

( W x D x H ) 55.5×13.4×11.28

گواهینامه ها

FCC Class B,ICES-003 CLasss B,CE ClassB,VCCI Class B

وزن

19.1g

سایر مشخصات محصول

ابعاد : ( W x D x H ) 55.5×13.4×11.28
وزن : 19.1g
مدل : DEM-220T
نوع محصول : Transceiver
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*