(0 رای)

ماژول فیبر سینگل مود دی-لینک DEM-210

– ماژول فیبر SFP سینگل مود 100Mb دیلینک
نا موجود
140,000 تومان

7روز بازگشت کالا
ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پرداخت در محل مشتری

اطلاعات بیشتر

نوع دستگاه

Transceiver

مدل محصول

DEM-210

پورت ها

SFP Transceiver

نوع SFP

جیبیک

ماکزیمم مسافت کابل

15 km

استاندارد

802.3u 100BASE-FX

سرعت تبادل داده

100Mbps

نوع کانکتور فیبر

Duplex LC

RoHS Compliant

yes

Power Budget

17dB

Hot Pluggable

دارد

توان مصرفی

3.3V

Operating Temperature

0 to 70 C

Storage Temperature

-40 to 85 C

Operating Humidity

10% to 90% Non-Condensing

Storage Humidity

5% to 90% Non-Condensing

ابعاد

( W x D x H ) 13.4mm x 56.4mm x 10.35mm

گواهینامه ها

FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI

وزن

50 گرم

سایر مشخصات محصول

ابعاد : ( W x D x H ) 13.4mm x 56.4mm x 10.35mm
وزن : 50 g
مدل : DEM-210
نوع محصول : Transceiver
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*