(0 رای)

مدیا کانورتور فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DMC-700SC

برند : دی لینک مدل محصول : DMC-700SC نوع محصول : مدیا کانورتور مالتی مود
موجود
503,000 تومان

7روز بازگشت کالا
ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پرداخت در محل مشتری

اطلاعات بیشتر

وزن 650 g
نوع دستگاه

media Convertor

مدل محصول

DMC-700SC

پورت ها

“1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to
1000BASE-SX Gigabit multi-mode fiber signals. The maximum fiber cable distance is 550 m”

نوع فیبر قابل اتصال

مالتی_مود

مسافت

550 m

سرعت

1000BASE-T

نوع کانکتور فیبر

SC type connector

منبع تغذیه

7.5 V 1.5 A external power adapter

گواهینامه ها

FCC Class A, CISPR Class A, CE Class A, VCCI Class A

Operating Temperature

“Operating Temperature 0 to 40 ˚C (32 to 104 ˚F)

Storage Temperature

Storage Temperature -25 to 70 ˚C (-13 to 158 ˚F)”

Operating Humidity

10% to 90% non-condensing

Storage Humidity

5% to 90% non-condensing

ابعاد

120 x 88 x 25 mm (4.72 x 3.46 x 0.98 inches)

وزن

350 گرم

چراغ های وضعیتی

Power (PWR), LINK/ACT

سایر مشخصات محصول

ابعاد : 120 x 88 x 25 mm (4.72 x 3.46 x 0.98 inches)
وزن : 650 g
مدل : DMC-700SC
نوع محصول : media Convertor
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*